FAQ

Чи потрібні права та реєстрація в ДАІ?

Відповідно до формулювання  п.1.10 ПДР України електробайк потужністю до 3кВт включно не підпадає під визначення "механічного транспортного засобу", а тому і не підлягає реєстрації (п.30.1 ПДД) та не заборонений до експлуатації (п.2.9 ПДД). Дія зазначених вище пунктів розповсюджується тільки на механічні транспортні засоби. Разом з цим, підпунктом 2.1 ПДД передбачено, що водійське посвідчення на право керування зобов'язаний мати водій саме "механічного траспортного засобу", а так як наш електробайк потужністью 3кВт не підпадає під це визначення (згідно п.1.10 ПДД), то наявність водійських прав відповідно й не потрібна. Для інформації, згідно формулювань та визначень термінів у ПДД України до "механічних транспортних засобів" категорії А1 відносяться скутери з електромотором більше 3кВт і до 4кВт.

Доставка і оплата

Замовлення електробайку можна зробити за телефоном або через наш сайт (з вами зконтактує наш менеджер).

Оплата може бути виконана готівкою (самовивіз), переказом на картку, банківським платежом або через наложений платіж перевізника.

Доставка електробайків здійснюється первізником "Нова пошта" або іншою транспортною компанією (за погодженням із клієнтом) за тарифами перевізників.

Самовивіз можливий у м.Київ та м.Одеса. Найближчим часом наша присутність у регіонах буде більшою, формуємо дилерську мережу. 

Доставка здійснюється у компактному заводському упакуванні для мінімізації вартості транспортування та запобігання пошкоджень (міцний картон, що накриває залізну раму до якої в габариті прикручено електромотоцикл). Вам залишається лише встановити колеса та руль, підключити та зарядити батарею. І все - можна вирушати за емоціями. Для спрощення збірки надаємо відеоінструкцію по складанню електробайку з коробки.

Умови та термін гарантії

Гарантія на всю техніку 6 місяців.

Такий термін обумовлений сезонністю експлуатації, а не ресурсом та надійністю нашого  електробайку. Нажаль, у зимовий період техніку зберігають без підзарядки та мінімальної консервації у різноманітних непідходящих умовах, навіть під відкритим небом.

Гарантія не покриває випадки механічного, хімічного та будь якого іншого пошкодження у процесі зберігання та експлуатації техніки, включаючи її затоплення. У випадку самостійного вскриття аккумулятора, електромотору та контролера дія гарантії зупиняється. Розхідники (колодки, цепок, зірки, шини, диски зчеплення) гарантією не покриваються, навіть про те, що зазвичай за нормальною експлуатацією служать 2-3 сезони. Як завжди, головний фактор довгого життя будь якої техніки є її власник.

У випадку настання гарантійного випадку звертайтесь до нас по телефону і ми узгодимо з вами найбільш оптимальний та швидкий варіант повернення вашого байку до руху. Наша техніка має надихати вас лише позитивними емоціями.

Відносно технічного обслуговування (заміна розхідників, масел та технічні регулювання) ми не накладаємо сервісних обмежень у рамках гарантії. Це може бути виконано власноруч або у будь якій мотомайстерні, бо наші електробайки повністю побудовані на мотокомпонентах (окрім звісно батареї, електромотора та контролллеру).

Як оформити попереднє замовлення?

Для придбання електробайку зі складу за роздрібною ціною або зателефонуйте нам, або натисніть кнопку КУПИТИ на сторінці обраної моделі.  Наш менеджер зконтактує з вами для уточнення всіх деталей з оплати та доставки.

Для отримання знижки та оформлення попереднього замовлення (отримання байку з найближчої партії поставки) зателефонуйте нам або на сторінці Знижки оберіть ваш варіант. За такої схеми придбання заключаємо з вами офіційний договір постачання, у якому буде відображено реквізити покупця, продавця, зафіксована вартість товару та розмір попереднього авансу, а також терміни постачання та порядок кінцевих розрахунків.

Як і де зробити тест-драйв?

Щоб записатись на тест-драйв залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам за номерами телефонів вказаних у Контактах

Комплект документів, який Ви отримуєте при покупці електробайка

Разом з електробайком ви отримуєте товарний чек, який підтверджує законність придбання (вказується ПІБ покупця, найменування моделі, серійний номер та потужність електродвигуна).

Це може знадобитися, якщо вас остановить ДАІ (читайте FAQ стосовно прав та реєстрації) та у майбутньому при продажу. Вже аксіома, що вкрадена річ і коштує менше й карму псує.

Нагадуємо, що наши електробайки для вашої безпеки обладнані сігналізацією з брелком.

Back to top